• H-SERIES Twardościomierz tabletek manualny

  Urządzenia ręcznego testowania laboratoriów serii H w nowym projekcie LAB.line łączą w sobie najnowsze technologie i użyteczność. Zaokrąglone kształty, obfite promienie i gładkie powierzchnie czynią je bardzo łatwymi do czyszczenia.

 • HC6.2 Twardościomierz tabletek manualny

  Wyraźny wyświetlacz i przyciski ułatwiają ich obsługę, co pozwala na bezpieczne użytkowanie urządzenia nawet w rękawicach i odzieży ochronnej.

 • HDT-400L Aparat do badania twardości tabletek

  cechy

      Pomiary grubości, twardości i średnicy z jednego testu
      Wydruk danych kalibracji za pomocą drukarki zewnętrznej
      Może współpracować z zewnętrznym wagi za pośrednictwem opcjonalnego komputera i pakietu oprogramowania
      Ręczne lub automatyczne testowanie
      Automatyczne obliczenia statystyczne dla:
      Średnia wartość, bezwzględne i względne odchylenie standardowe

  Tester twardości Logan HDT-400L to najnowsze urządzenie zaprojektowane specjalnie do twardości, a także testowanie grubości i średnicy tabletek, kapletek i rdzeni. HDT-400L można połączyć z wagą, aby wprowadzić ciężar tabletki i wykonać kompletne obliczenia i raporty. Programowalny mikroprocesor steruje systemem i zapewnia wszystkie wyniki testów oraz obliczenia statystyczne na cyfrowym wyświetlaczu LCD. Do drukarki opcjonalnej dostarczany jest standardowy port równoległy.

 • P-SERIES Modułowy Twardościomierz Tabletek

  Uniwersalne urządzenia do badania twardości tabletek w serii P oferują najnowszą technologię, oszczędność miejsca i maksymalną elastyczność.

  Modułowość

  Możesz dostosować podstawowe testy twardości tabletów (P2, P3, P4 i P5) do własnych potrzeb za pomocą praktycznych modułów rozszerzeń Plug & Play. Umożliwia to w dowolnym momencie uaktualnienie półautomatycznych urządzeń podstawowych do całkowicie automatycznych systemów testujących.